| HurremSultan a întrebat:

FUNDĂ! Sunt foarte indecisă, nu ştiu ce să profil să aleg sad. Mă gândeam să merg pe Uman la Filologie sau Stiinţe Sociale. Voi ce ziceţi? Care profil este mai bun şi de ce?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la profilul care te avantajează la facultate!
Pa, pa.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Buna. Daca stii ca le ai cu invatatura..si nu vrei sa treci ca gasca prin apa prin scoala, alege filologie, stiinte sociale este un profil cam slab. Bafta >big grin

| Myutza1199 a răspuns:

Eu aș zice Științe Sociale...e mai calumea având în vedere cum lucrează profesorii cu tine. :3