| B3happy a întrebat:

Funda! Urgent! CIne ma poate ajuta? Vreau sa-i fac un cont de facebook unei prietene care nu are net acasa si vine in vizita la mine astazi. I-am promis ca ii fac, dar la mine scrie sa introduc un numar de mobil si nu vreau sa folosesc asa ceva. Deci, revin. I-a facut adresa de mail dar vreau ca cineva sa faca pentru mine contul de facebook. Daca cineva ma poate ajuta lasati id-ul aici sau prin mesaj, va rog!

1 răspuns:
| alecs08 a răspuns:

Buna... nu este obligatoriu sa introduci numaraul de mobilwinking daca nu reusesti sa il faci da-mi mesaj cu id-ul tau.