| CandTrandafiriiMor a întrebat:

Am descarcat Microsoft Office PowerPoint 2007.
Cand dau sa intru pe el imi apare cv cu " open" si nu stiu ce trebuie sa fac sad. Fund@

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Simplu.Ceea ce ai descarcat tu este PowerPoint Viewer. Acesta este pentru a putea vedea prezentarile, nici de cum sa le si creezi. In concluzie, trebuie sa cauti power point normal. happy

1 răspuns:
| ionelis12 a răspuns:

Doar open scrie? Inseamna ca daca scrie doar open-a deschide in limba romana apesi acolo ca sa deschizi pagina. Daca mai scrie cv intreaba-ma si iti voi raspunde. Open inseamna a deschide in limba romana adica a deschide pagina.