| ghkjghk a întrebat:

FUNDA URGENT! m-am certat cu mama acum cateva zile si acum nu vb cu mine aproape de loc. vreau sa imi cer scuze si sa ii pregatesc o cinalaughing ce mancare sa fac?[dar nu dulciuri.] ca mancarestraight face

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Spaghete. un piure cu ceva garnitura de carnitza.si sa iti ceri iertare din adancul sufletului cred ca este de ajuns.
Orcum.pe alte fete altfel obisnuite si crescute le doare undeva sa isi mai ceara scuze. apoi sa faca si vreo ceva bun de mancare.
Bravo tie.

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Cred ca o sa se bucure de intentie. Felul de mancare cred ca este mai putin important.
Spaghete?