| ghkjghk a întrebat:

FUNDA URGENT! Buna! M-am certat cu mama si am tipat la ea.Acum e foarte suparata pe mine de vreo 3 zile nu vorbeste cu mine aproape deloc. Vreau sa imi cer scuze si sa ii fac o cinalaughing un fel de "imi pare rau" ceva idei cum sa o fac? adica ce mancare sa fac?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu as zice sa faci o prajitura.Este mai usor.Incearca pandispan. Se face foarte usor, pana si mie imi iese! http://www.reteteculinare.ro/carte_de_bucate/dulciuri/pandispan_pufos-537/

| Maly_8260 a răspuns:

Mancarea care ii place cel mai mult