| ByBy1 a întrebat:

Funda! Urgent! Of este un baiat la scola de care imi place si i-am sp ca-l plac si el a sp bine ....si acum scoala se termina prietenii mei i imi sp ca el ma place, dar nu vrea sa recunoasca. De ce?". FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ioscry a răspuns:

Daca el te place si nu recunoaste este ca nu vrea sa crezi ca cedeaza usor,,,, sau poate ca ii e rusine! daca te faci un pic indiferenta cu el o sa iti zica ca te-ai schimbat si atunci o sa il prinzi! succes