| FauK3 a întrebat:

FUNDA + VOT! 1.Nu stiu ce sa mai fac...am o prietena care se tot supara pe mine degeaba...2-3 saptamana. ne intelegem bine, urmatoare saptamana. e suparata pe mine degeaba.Deci astazi nici nu am vb cu ea(in afara ca i-am spus ca nu o place un baiat, dar m-au fortat 2 baieti sa ii spun pentru. ca stiu ca e mai sensibila). Un coleg i-a spus ca nu o place baiatul respectiv si nu l-a crezut. Apoi cand el si cu ink unul m-au fortat sa ii spun ea mi-a spus ca nu ii mai place nici un baiat momentan. Dar imediat dupa asta a fost suparata pe mine! Din ce cauza? Astept pareri in disperare.
2. Daca tot se supara asa pe mine m-ai merita sa incerc sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| Laurixu a răspuns:

oh go on nu trebuie sa.i spui astaaawaiting daca e sens dc i.ai spunoh go on in fine nu stiu daca e asa suparacioasa ai grija ce.i spui sh cum eu spui:d

Baftaa:*:*

1 răspuns:
| FauK3 explică:

Nu am vrut sa ii spuuun! M-a intrebat al 2-lea coleg vrei sa ii spun eu? am zis da si nu i-a zis dupa mi-a intors mana si celalalt m-a tinut si...crek iti dai seama ce doarethinking