| Angel_8830 a întrebat:

Funda + vot! Culoarea parului mei este saten deschis (castaniu deschis) si vreau sa mi. l decolorez un pic sa bata un pic spre blond cu o nuanta, 2 nu mai mult. Ce astfel de decolorant nu foarte puternic (adica sa fie usor ) cunoasteti?

1 răspuns:
| maftei a răspuns:

Pai ati zic ce am ancercat eu si amandoua sunt ffffff bune.Sayoss decolorant care deschide pana la cate tonuri vrei tu(te poti uita pe cutie cand cumperi ca scrie), sau bess pe baza de plante care la fel nu ati arde parul si se deschide cate tonuri doresti.