| treipuncte a întrebat:

Funda+vot! : Cum imi dau seama ca o fata ma place? Ieri am intrebat-o daca vrea sa vina cu mine la biserica, sa luam lumina si a venit. Am stat si la slujba, dupa care ea a plecat la niste rude de a iei. Mo sunat, sa vin si eu langa ea, si mi-o dat si un mesaj sa vin langa ea dupa care sa plecam acasa. Dar nu m-am dus pnt. ca imi era rusine de rudele ei. Dupa voi oare ma place? De craciun i-am spus ca o plac, si ea mi-a zis ca ma place. Dar peste o luna s-a combinat cu altu. Oare sa ma placa voi ce ziceti? EA S-A DESPARTIT DE PRIETENUL EI ACUMA CATEVA ZILE happy

4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Cumpara programul de creeat aplicati si jocuri pentru iphone&ipad
http://bit.ly/gTkejk

| addictedformetal a răspuns:

Pai iti poti da seama dupa cum te priveste. daca se uita de multe ori la tine pe ascuns sau ceva de genu'. sa ramai tu insati. e posibil sa te placa. daca vrei sa aflii neaparat, spune-i ca vrei sa te combini cu ea. si daca accepta ebn. daca nu mai sunt si alte fete. dar din cate ai scris u acolo, eu cred ca te place dar nu are curajul sa ti-o spuna.

| kidu03 a răspuns:

Eu cred ca da. Cere-i prietenia si daca zice nu ca sa nu te simti prost spune-i ca a fost o gluma si sa nu se ambalezelaughing

| edy213 a răspuns:

Acu e sansa ta incearca doua pe spate cu ceva nou si inovator