| lory_9422 a întrebat:

FUNDA+VOT! Spuneti-mi si mie cum pot arata ca selena gomez sau demi lovato, adica stiu ca este aproape imposibil sa arat exact ca una din ele, dar eu nu vreau asa vreau macar unpic sa incerc sa arat ca selena pentru ca ea este fff frumoasa.In primul rand vreau sa stiu cum se face tunsoare selenei pentru ca parul meu e aproape tun ca al ei dar vreau sa fie exact si vreau o poza din care se vede mai bine tunsoarea ei o poza in care are parul lung nu tuns bob, in al doilea rand vreau sa stiu in ce stiluri de imbraca mai concret dar sa nu-mi dati poze pentru ca in Romania nu am deunde sa iau asemenea haine, si in al treilea rand spuneti cu ce s a dai pe fata ca sa arat asa ca ea pentru eu am niste "pungi" sub ochi de la nedormit cred si as vrea sa stiu cum sa scap de ele cat mai repede, si cu ce machiajuri sa mai dau in afara de fard de pleoape pentru ca la scoala nu avem voie.Mai am o intrebare fondul de ten increteste piele, ca parca asa am auzit, daca da nul folosesc pentru nu am decat 13 ani... dati-mi orice alte detalii si masti de fata ca sa am pielea fina! Multumesc anticipat! aaa si daca vreti sa dati raspunsuri gen"laughingrolling on the floor nu o sa arati niciodata asa...etc"nu va obositi!

1 răspuns:
| tory_5977 a răspuns:

Http://fs2.trilulilu.ro/......stream.php
parerea mea e ca selena nu este tunsa complicat mai mult mi se oare ca ea are parul lung si din el inceraca sa faca tot felul de coafuri(indreptat,bucle,crez etc)
>stilul ei de imbracaminte este mai,mult adolescentin adica are o imbracaminte rebela,ii place sa arate bine ex(o pereche de blugi scurti pana pe la genuchi,cizme fara toc,un tricou simplu de ce culoare vrei uh si peste arunci o vesta fara a incheia nasturii,si parul buclat);(o pereche de coanti negri, o bluza cam lunutza si larga preferabil roz, la gat iti infasurezi o esarfa iar in picioare iei o perche de pantofi mai lungi apropae ca botinele cu talpa ortopedica)etc mai stiu o sumedenie de imbracaminte de a ei:P
>pai la fata sunt destule creme de curatat fata si pentru pungi gasesti inclusiv la farmacii:Psi eu te-as sfatui ca la ochii sa folosesti mai mult rimel pentru ati creste genele lungi sh sa folosesti creion de pchi pe dedesuptul ochiului si putin pe de asupra ochiului si la buze sa folosesti mai mult luciu decat ruj
>pai te-as sdfatui sa nuh folosesti nici fond de ten nici pudra si doar lotinui naturale pentru curatarea fetei sh pentru piele fina sunt diferite creme la avon pentru fata alea fac pielea fina si nici nu afecteaza fetei:P