| Adelinesmile a întrebat:

Funda; x. Am vazut miercuri seara [ intre 22-24 ] un episod dintr-un serial cu criminalisti si de astea pe tvr1 sau tvr2. Era cu unu paranormal cred pentru ca lucea ceva cand vedea indicii si avea un partener [negru]. Daca stiti. spuneti-mi si mi cum se cheama serialul big grin

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Sunt cu programul TV în faţă. Eşti sigură că era pe programele alea? Pe TVR 1 de la 22. 55 până la 0. 00 a fost Portretul unei căsnicii, care e serial, iar la 0. 15 a început alt serial, Agenţia Psych. Pe TVR 2 de la 22 până la 23. 10 au fost ştirile, iar de la 23. 10 până la 0. 50 a fost Îndrăgostiţi de Hollywood, comedie.

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Cu plăcere. Vizionare plăcută!

| Adelinesmile explică:

Sunt sigura si asta era; x Agenţia Psych. Mersi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti dau o serie de filme ca nu stiu exact : C. S. I new york, C. S. I miami sper sa te ajute...