| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! :X:X:X Buna! ieri am gasit un pui de caprioara si nu stiu cu ce sa -l hranesc.va rog sa ma ajutati.
(scuzati categoria)!

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Iarba in primul rand poti sa ii dai si varza morcozi cred ca cel mai bine ai intreba un veterinar lapte cu biberonul daca este inca pui.

| LoL a răspuns:

Pai nu stiu sigur mai bine ai merge la un veterinar dar eu zic sa inceci sa i dai lapte(si daca se poate sa fie natural de vaca, capra...) depinde si cat de mare e dar cel mai bine zic e sa mergi la veterinar