| rocky26 a întrebat:

Fundaa! Cum credeti, iubesc un baiat, iar el pe mine nu prea, nu imi acorda mai deloc atentie, nici la mesaje nu raspunde macar, ce sa fac? sa il ignor ceva timp va fi bine? se va intoarce inapoi? cum credeti? cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Hai sa gandim logic ok?
El te ignora, adica putin ii pasa de tine.
Daca lui putin ii pasa de tine si tu o sa'l ignori o sa fie la fel, deci ideea asta nu e buna.
Spune-i in fata tot ce ai pe suflet poate rezolvi ceva!

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai ce sa faci ca dragoste cu forta nu se poate, daca el nu vrea atunci trebuie sa te retragi si sa cauti alt baiat.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, sa-l faci gelos. Poate cu unii dintre prietenii lui sau cei cu care nu se impaca.

| maryy_8191 a răspuns:

Buna Frezzy. Te cred. Poate ca el nu te merita, si ca esti buna cu el.Eu zic ca ar trebui sa-l lasi un timp in pace, sa-i dai un ragaz sa se poate gandii pe cine iubeste cu adevarat. Poti sa-i trimiti un mesaj sau sa-i spui 'eu te iubesc foarte mult, dar tu ma ignori complet...eu te voi astepta sa te intorci.Si nu uita cat de mult te iubesc'. sau daca crezi ca nu merita efortul eu zic sa-l lasi.Gaseste-ti pe cineva care sa te iubeasca si sa te respecte cu adevarat! Sper ca te-am ajutat!