| CariocaAlba a întrebat:

FUNDAA SI VOT. Cum trimit prin Bluetooth pe Samsung Nexus S? straight face Pot primi dar nu pot trimite. Multumesc!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| walle a răspuns:

Eu am versiunea de android mai veche, asa ca iti explic um fac eu:
1)Iti trebuie o aplicatie numita ThinkFree Office.La mine a fost preinstalata dar o gasesti in Android Market.

2)Intri in aplicatie si vezi toate fisierele tale din telefon.

3)Cauti ce vrei sa trimiti si ti apasat pe el pana iti apara un meniu cu mai multe optiuni.Dai send(undeva in josul menuilui),bineinteles, dupa ce iti pornesti bluetooth-ul de la Setari, apoi alegi cui sa-i trimiti.
Sper c-am ajutat.

| vladutz1997 a răspuns:

Intri setari retele si activezi Bluetooth si jos e cv de genu arata Bluetooth si ai 2 minute la dispozitie e o cale prin care androidul se fereste de virusarea de afara!