| Eliene a întrebat:

FUNDAAA!
Buna! Voua ce v-a placut cel mai mult din cartea "Elevul Dima dintr-a saptea"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, prietenia strânsă dintre Grig şi colegii lui de clasă(Magotu," Basu ").De asemenea, planurile măreţe pe care le are şi visul pe care îl nutreşte, să plece într-o expediţie transoceanică şi să înfiinţeze "Grigorida".

Mi-a plăcut şi povestea de dragoste cu Lotte, chiar dacă se sfârşeşte.

1 răspuns:
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Totul! A fost o care superba. Insa finalul a fost cam trist.