| Lelita a întrebat:

FUNDAAA! Hei hei! ..Am o nedumerire. Nici nu stiu cum sa incep dar hai ca zic asa laughing : Deci, imi place de 3 ani de un baiat sunt atrasa de el asemeni unui magnet, noi nu ne cunoasteam si niciodata nu am avut curajul sa fac eu primul pas pentru al cunoaste. Acum mai mult timp i.am dat add pe fb, nu a durat mult pana sa ma si accepte in lista luni. Nu eram obsedata sa ii dau like.uri sau chesti de gen, doar ii urmaream acctivitatea din cand in cand foarte suptil. Cand, pe la sfarsitul veri asteia mi.a scris el pe fb, era gen : ~ :-P ~ cand am vazut era sa lesin! i.am raspuns si mi.a raspuns, si am avut discuti faine si noah chesti de gen, ma intrebat daca am prieten ..aleea aleea! dintr-o prostie i.am lasat nr de telefon si chesti ..nu mi.a trm sms, noi doi suntem la aceasi scoala e a 12. a si eu a.10.a ..in data de 16 a inceput scola, nici urma de el ..cand seara dupa ce vin de la scoala, primesc un mesaj : ~ Cu a fost in prima zi de scoala? semant X ~ atunci am realizat ca e un nou pas din partea lui ..Ne-am vazut prin scoala, ne mai vedem si in zilele de azi, aproape in fiecare pauza stau cu el ..si e suuper ok, si eu il plac la nebunieeeee ` dar observ ca mereu ma claca pe papuci in joaca ca sa fiu atenta, mereu imi i.a telefonul din mana cand nu il bag in seama, mereu incearca sa ma atinga, ma priveste asa de profund si sincer chiar daca nu ma uit la el simt asta...e asemni unu schenerr! Ma sincer, am apelat la voi ca nu stiu ce sa fac ..cum imi dau seama ca ma place, sau ce sa fac pe mai departe ..sa fac eu primul pas, sa astept sa vad care va fi urmatoarea reactie ..am uitat sa va zic, ca imi face complimente ca sunt foarte frumoasa si ca el nu e si mai era ceva : Este foarte timid!, la fel si eu. si cateodata stam si privim in gol si nu zicem nimic niciunul laughing Epiccccc! Abia astept un raspuns smecher de la voi! I pup you! :** FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| DraCuShoara a răspuns:

Uhh...mi-a luat ceva timp sa citesclaughing) Parerea mea e ca va placeti reciproc, si inca(virgula) cummm...big grin. El a facut deja primul pas, pe fb si acel mesaj, cred ca e randul tau. Daca il placi cu adevarat, fa ceva! Nu mai astepta ca poate il pierzi. Pierdeti timpul amandoi.Incercati sa vorbiti mai mult, din cate am inteles sunteti destul de apropiati, nu inteleg ce mai asteptati, o sa iasa ceva frumos.hee hee Bafta!:*

| Lelita explică (pentru DraCuShoara):

Hei, draga mea! deci, vreau sa iti multumesc din suflet pentru acest sfat cu un continut atat de convingator, nu stiu ..le.am citit pe toate dar ca al tau m-a facut sa gandesc altfel lucrurile ..mai astept putin pana sa desemnez detinatorul de fundita ca poate voi mai primi ce sfaturi. Deci, ca sa zic asa Tu esti pe primul loc pana acumm.te puppp!:*

| DraCuShoara a răspuns (pentru Lelita):

Multumesc frumos...hee hee Bafta in continuare! :*:*

5 răspunsuri:
| monibarbi10 a răspuns:

Da si eu cred ca te place, si poti face tu primul pas daca el e mai timid nu conteaza cine intreba fata sau baiatul conteaza ca la sfarsit sa fiti impreuna si sa fiti fericiti. Bafta :*!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Da, logic ca te place din cate zici tu aici :*. Si poate e timid, de ce sa nu faci tu primul pas (cum e la moda in zilele noastre), macar o sa stii ca ai incercat.Incercarea moarte n-are! Si mie-mi place de un baiat, el nu ma place, dar macar stiu ca am incercat.Dar la tine, d-ar putea sa te placa din cate zici.Succes si sa fiti impreuna! Te pup :*. funda, te rog?

| Alexxxxx1 a răspuns:

Pai cum sa-ti spun... te place :*
si daca el este timid, fa tu primul pas, daca unui baiat timid ii place de o fata ii e frica sa faca primul pas... nu are tupeul necesar... si crede-ma, baietilor timizi le place sa faca fata primul pas big grin
Faza cu privitul in gol stiu ca e naspa... odata in viata am patit asa, da m-am simtit super naspalaughing, cand aveti momente de genul incearca tu sa deschizi subiecte noi, subiecte placute, in legatura cu care veti avea ce povesti happy
Deci uite, faci tu primul pas si vezi ce va fi dupa, daca veti fi impreuna super big grin, daca nu vei sti ca macar vei incercatwinking
Mult noroc :*