| Balboa a întrebat:

FUNDAAAAAAA: maine merg cu un tip simpatic la baiatu dupa care morr si o sa tremur. stiu asta sigur. ce sa fac sa imi pastrez calmul?

Răspuns Câştigător
| viviana_1892 a răspuns:

Gadestete ca esti frumoasa si desteapta si sigur o sa te placa si mai mult dupa ziua de maine. si maine ai ocazia sai arati ca esti o fata pe placul lui nu una care tremura atunci cand il vede...succes!

4 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Du-te la psiholog, sa tremuri este o problema foarte grava.

| viviana_1892 a răspuns:

Ms pentru fundita si succes mainewinking fi increzatoare in fortele proprii (de seductie)hee hee

| Balboa explică:

Ms deea si viviana. skater, daca nu stiai, fetele tremura de emotie cand vad un tip pe placul lor. asa ca du-te uh la psiholog.

| Deea_4341 a răspuns:

Pai sa te gandesti ca e doar un baiat nu conteaza ca mori dupa el si sa nu fi asa "pasatoare" ca e langa tine... Fate ca esti mai nepasatoare si atunci nu o sa te bagi in belele... (nu mereu functioneaza)