| AnnaaaIsHere a întrebat:

FUNDIITA! Buna! Sunt pe Orange, si am 57 de minute nationale/internationale,si imi spune si "fix"! Si as vreasa sun pe cineva care e pe fix,in ROMTELECOM! Mi se consuma din minutele acelea, nu? big grin Heelp big grin

Răspuns Câştigător
| SashaS a răspuns:

Ti se consuma, ti se consuma =]]]] Asta e doar ti-ai reincarcat (virgula) cartela ca sa suni, nu laughing)?

6 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Acele minute care ti le-a dat sunt pe fix in UK si Canada nu la retelele de la noi din tara.

| SashaS a răspuns:

Ti se consuma cele pentru Cosmote / Vodafone!
Fundita :*?

| AnnaaaIsHere explică (pentru SashaS):

Oh,deci nu se iau in considerare pentru fix, nu?

| SashaS a răspuns (pentru AnnaaaIsHere):

Baiii! Se iau in considerare cele care nu sunt in retea. Nu stiu cum sa iti explic. Tu suna si dupa vezi cat credit mai ai :*.

| AnnaaaIsHere explică (pentru SashaS):

Asta e faza! rolling on the floor mai am 0. 1027 euro credit rolling on the floor Si nu prea cred ca imi ajunge. Bun. Sper ca am intelesrolling on the floor Daca eu sun pe cineva pe romtelecom, mi se consuma acele minute. Nationale. E bine rolling on the floor Merci big grin

| SashaS a răspuns (pentru AnnaaaIsHere):

Ti se consuma, ti se consuma =]]]] Asta e doar ti-ai reincarcat (virgula) cartela ca sa suni, nu laughing)?

| CSIISC a răspuns:

Telefonia fixa acum este aproape acelasi lucru cu cea mobila