| AnnaaaIsHere a întrebat:

Pot suna pe fix,ROMTELECOM, daca sunt pe Orange si am minute nationale?!

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da poti apela in orice retea cu telefonie fixa fie din alte tari sau din Romania (in cazul tau Romtelecom). pup

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In general, minutele nationale sunt pentru retelele mobile, nu pentru cele fixe. In cazul in care le poti folosi in retele fixe, este specificat asta in oferta.

| 9988 a răspuns:

Da! Poti suna! De aceea ai minute nationale sa suni pe altii care sunt pe alte retele ( cosmote, Vodafone, rds&rcs, romtelecom etc )

| sparky34 a răspuns:

Desigur,pentru asta sunt minutele internationale.

| FaraSareDoi a răspuns:

Da.

| AnnaaaIsHere explică (pentru FaraSareDoi):

Acele minute se consuma, nu?big grin

| SashaS a răspuns (pentru AnnaaaIsHere):

Da, se consuma! Poti suna :*

| FaraSareDoi a răspuns (pentru AnnaaaIsHere):

Păi se consumă, normal.

| CSIISC a răspuns:

Fii fara grija poti suna liistit

| ASADSFS a răspuns:

Desigur