| Livia_5317 a întrebat:

Fundita! Am 12 ani, 150 cm. si 36 kg.Este normal sa fiu asa slba? Mananc atat cat ar trebui sa manance un copil de varsta mea, dar mananc foarte incet, fara pofta de mancare si nu mananc dulciuri(nu imi plac). Ce ar trebui sa fac sa ma ingras? Va rog mult ajutati-ma! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Trebuie sa mananci cu pofta de mancare alimente bogate in grasimi.Si dulciurile ajuta la ingrasat.

2 răspunsuri:
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Si eu am 12 ani, am 35 de kg, 1m si55 cm,si da mananc incet reman mereu ultima la masa,nu mananc dulciuri pentru ca nu-mi plac,in schimb imi plac muraturile, asta e stai linistita este normal altele si-ar dori sa fie ca noi, poate devii fotomodel.Bafta!

| Alexandrina95 a răspuns:

La 12 ani si eu eram slabuta, mancam ca un copil de virsta mea si tot nu adugam greutate...Acuma am 15 ani si am 49 kg p/t virsta mea ma cred perfecta.Concluzie:nu-ti face griji, totul e inaintehappy