| JUST1ANIME a întrebat:

Fundita! Am un Samsung C3300K(daca are vreo importanta), cum aflu numar meu de telefon? happy

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Daca ai bani pe telefon suna pe cineva(o ruda, un prieten.) si intreaba persoan respectiva : Ce numar te-a sunat?
Si ala e nr tau. Daca nu ai bani pe tel, trimite un mesaj contacteaza-ma pe un numar pentru ati zice persoana aia numarul tau. Da' depinde pe ce retea esti pentru a da contacteaza'ma. happy Ce retea?

1 răspuns:
| Vlad_5857 a răspuns:

Buna! nu conteaza modelul telefonului tau, conteaza cartela pe care o ai. Daca ai cosmote suni la 1234 si afli. Daca ai pe alte retele dai un beep pe alt telefon si vezi numarul:d sper sa iti fie de folos