| KiddSimo a întrebat:

>Fundita":!

Bunasad. am si eu o mica mare problema.sad
am un coleg de clasa cu care ma inteleg super.nu vorbim noi prea multe dar cand vorbim avem grija sa ne intelegem sau sa nu facem ceva gresit.mereu ma pot baza pe el si invers.dar...acum cateva zile am vorbit mai mult prin mesaje. el are o surioara mica de 6 7 luni si am vorbit de ea paana ce lucrurile au evoluatstraight facem`a intrebat daca vreau sa fiu cu el.am acceptat dar cu o conditie, ca pentru inceput cei din clasa sa nu afle. a fost de acord.infine.a doua zi la scoala ne-am salutat ne-am zambit dar nimic mai mult.in ora. i-am trimis un mesaj in care am scris ceva de genu`:"Suntem atat de aproape dar totusi atat de departesad". iar el mi-a zis asa din seninstraight faceca nu suntem atat de aproape deocamdata pentru ca fosta lui prietena l-a sunat sa se impace cu ea(mentionez ca au stat 1 an si ceva). infine am crezut ca morstraight face. nu stiu nu`i frumos al naibii.multor fete nici nu le place de el. dar mie mi s`a pus pata asa p el de cand am vb ca el prin msjstraight facema gandesc mai mereu la elstraight face

prin ore se uita pe furisi la minelaughing

si nu stiu ce sa mai credsad

din cate am inteles s`a impacat ca prietena luistraight face

nu stiu ce pot sa fac! intr-un fel ma simt atat de atrasa se el.chestia asta ma face sa ma simt un copil de 15 anistraight face

faza proasta e ca mi-am stricat si prietenia foarte buna cu el...

nu`i mai zic nici salut...parca sunt timida...parca imi vine sa tin capu` numai in pamant.

sfaturi/?straight face

4 răspunsuri:
| KiddSimo explică:

Ar fi si asta o chestie...insa ei sunt impreuna de 1an si ceva iar eu cu el nu ne-am vazut decat la schoala.niciun sarut sau vreo imbratisarethinking

cred ca m`am gandit putin prea departe... poate tine la ea si nu o poate uita... off

dar eu?sadsad

| KiddSimo explică:

Sinucide`te u ba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucidete

| perfectman a răspuns:

Nu stiu eu cred ca ar trebui sa-ti aduni toate puterile si dupa ore sa-i spui ca trebuie sa vorbiti. spune-i totul asa cum este si asa cum crezi, dupa cum ne-ai povestit si noua. doar asa poti afla ce sa faci mai departe (sper sa te ajute raspunsul meuhee hee