| LoveAtFirstBite a întrebat:

Hey... Am si eu o problema. La inceputul primului sem mam indragostit ghiulea... De un timp tot ne-am aruncat priviri si am zambit unul altuia totul perfect. Acum de cateva zile am si vb ca la carte... Pana acum 2-3 zile cand am vazuto mai trista la sch. Acasa am intrebato pe facebook daca este suparata si nush.ce, ea zicand ca nu. Mia spus ca nu e genul de fata care sa fie "vrajita " pe facebook. Asa reiese din cuv ei. Buna dupa asta am incercat sa ma scot zicand ca sunt grijuliu. Ok. apoi nici nu ma mai salutat cand ma vedea. Dapai sa vorbim.
Nu stiu ce am spus gresit sau facut.
Daca cineva are vre-o idee cum sa rezolv treburile plz ziceti crying( in plus are 2 prietene din clasa mea cu care este prietena... Deobicei ma saluta dar acum nimic... Cel mai nasol ma simt

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te place si pace.

| neutrino a răspuns:

Ai gresit undeva, candva, probabil ai dat cu bata-n balta fara sa realizezi acest lucru! Adevarul este ca nici fata nu prea te place. Ghinion.

| Croampa a răspuns:

Deci mai bine las-o pentru ca evident ca nu te placa!
Si ai mai multa grija la scris, altfel lumea te va lua la misto in continuu, si expresia nu e " indragostit ghiulea" este " indragostit LULEA"!
Deci atentie la scris si cauta alta fata!winking

| NumaiIdioti a răspuns:

Am eu o idee. Pune mana pe carte. Cratima lipseste cu desavarsire din viata ta