| Pinky_4803 a întrebat:

Fundita! Buna, TPU! Am o mare problema. Acum cateva zile m-i s-a furat portofelul in care imi era si buletinul. Nu e problema banilor din portofel, ci problema ca nu imi pot face abonament fara buletin crying. Am auzit ca trebuie sa merg la politie sa le spun. M-i s-a zis ca imi da amenda si apoi dureaza inca o saptamana pana cand il face.Si costa in jur de 50 de lei unul nou. crying Nu vreau sa ajung sa platesc sute de lei. crying Are cineva o solutie?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Alta solutie nu ai din pacate.Trebuie sa mergi la politie si sa ceri sa iti faca un nou buletin.Bafta!
http://www.afla.ro/......itate.html