| Georgy_2066 a întrebat:

Fundita!
cel care ma ajuta primeste funditabig grin!
am primit un mass care era un virus si am intrat pe el.
si acum se trimite la toata lista.
cum as putea scapa de el?
pls
fundita la cel mai rapid raspuns

8 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Sterge astea :
C:\Windows\mds.sys
C:\Windows\mdt.sys
C:\Windows\winbrd.jpg
C:\Windows\infocard. exe
sa mi spui daca a mers. bafta

| VoiceWithin a răspuns:

Am patit si eu asta.Trebuie sa folosesti un antivirus foarte bun apoi iti stergi messul si ti-l reinstalezi

| Deyutza a răspuns:

Si eu l-am primit dar nu cred ca poti sa scapi de el!

| MataaBa a răspuns:

Incerca sa reinstalezi mess. ul sau windows. ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai intri pe mess 3 zile, stai si tu pe yahoo, meebo.
Am patit'o si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci se rezolva de la sine, dezinstalezi mess'ul si il stergi din pc si vreo 3 zile nu mai itri pe el.

Merge la sigur.

| Stefanaaa a răspuns:

Salut.Si eu am avut acest virus. Poti reinstala windowsul sau renunti la mess. E mai usor decat pare [partea cu renuntatul]. Pana mi-am reinstalat windowsul am intrat pe www.meebo.com sper sa te ajute;;).

| Poenarualex a răspuns:

Folosesti un antivirus bun, dezinstalezi messul, dai restart. daca nu merge nu ai de ales decat sa-ti reinstalezi windowsul