| ary_7157 a întrebat:

va rogg ajutati-ma! cum sterg virusii de pe id? am primit un mass cu o adresa; din curiozitate am intrat si de atunci imi trimite virusul mass-uri la toata lista straight face

6 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

O cunosti? laughing)
Update
Buzzz!

| StaRmAgiC a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi windowsul din nou. Cel putin eu asa stiutongue
Iar alta data sa nu mai faci click pe orice site care tii se da pe mess.
Sunt fel si fel de virusii alti o da intetionat iar alti pentru ca virusul se da automat printr-un mass. Iar curiozitatea e marehee hee

| smartdjs a răspuns:

Iti recomand Kaspersky internet security 2010 si iti rezolva toate probleme e cel mia sigur antivirus din lume parerea mea

| smartdjs a răspuns:

Si daca ai acest antivirus nici nu lasa fiserul sa fie descarcat si il blocheaza

| 4l3xander a răspuns:

Sau cel mai bine i-ati un antivirus puternic (ex : kaspersky internet security 2010 cum am eu big grin am facut si eu aceeasi prostie ca tine dar l-a detectat si l-a anihilatwinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza n32 sau avg sau bibidefenter