| Bibiancabibi a întrebat:

Fundita! big grin
Cand deschid un document word imi apar niste printre randuri [ ceva asemanator cu π si ceva sageti! straight face ]
Va rog spuneti-mi o comanda ca sa ma scap de acesti "intrusi"!
Trebuie sa mentionez ca am apasat din greseala pe ceva tastee. dar nu mai stiu pe care! straight face

1 răspuns:
| DenyAmphetamine a răspuns:

Daca ai windows 7 deschide control panel si dai back-up daca tot iti apare inseamna ca trebuie sa-ti reinstalezi windows`ul