| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Fundita! Hey TPU...am o nelamurire, as vrea sa imi fac cont pe youtube dar nu sunt sigura ca vreau sa imi dau nr de telefon:-s. voi aveti cont? daca da ati fost sunati cu nr ascuns sau ceva? multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îţi poţi da numărul liniştită. Pe youtube sunt zeci de mii de utilizatori, şi au o foarte bine delimitate regulile privind informaţiile personale. Nu au cum să se scurgă de acolo numere de telefon, adrese de e-mail sau alte date personale căci este onoarea lor în joc.

1 răspuns:
| reky a răspuns:

Fa-ti cont si da-le numarul pentru ca vei primi un mesaj cu un cod. fundita?