| TeoDoraAa a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon de pe telefonultau.eu.
Aveti cont? Ati comandat vreodata?
Dati-mi si mie niste detalii.
Si as mai vrea sa stiu daca ati mai comandat, daca nu cumva v-a venit un cartof...
FUNDA!

1 răspuns:
| armand3004 a răspuns:

Nu, baietii de la telefonultau.eu sunt foarte seriosi si preturile nu sunt foarte mari. Cu titlu informativ iti spun ca poti sa desfaci coletul ( daca vine prin courier) si in caz de este vreun cartof sau altceva, faci proces verbal cu soferul. Daca vine prin posta nu ai nici o sansa sa faci proces verbal sau altceva, ramai cu "cadoul". Eu am cumparat foarte, foarte multe telefoane de la ei si toate au fost de buna clitate si fara nici o problema (am luat 2 iPhone 4, 1 iPad 2, 1 Sony Ericsson XPERIA ARC, etc.)