| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! TPU, de ceva vreme am cunoscut un tip foarte frumos. Am incercat sa ma apropii de el, i-am dat like`uri pe fb, i-am facut complimente, el a apreciat cateva dintre ele. Cand trec pe langa el, se uita la mine si eu la el. Este mai mare ca mine, dar nu foarte mare! Problema este ca nu prea imi lasa like`uri pe fb, si nu prea raspunde la comentarii de genul " esti frumos " sa zica " mersi ". Poate nu este genul lui. Vreau sa stiu, cum as putea sa-l cuceresc?

2 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Cu like.uri nu cuceresti barbatii :*

| AndreeaBz a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva ca sa cuceresti. ca vei deveni la fel. si el nu te stia asa.
Fii tu insati si unde de fb, iesi cu el, vorbiti, vezi cum e cu adevarat. ce crezi ca au facut parintii nostri? asteptau raspunsuri pe fb?! nu. faceau cum ti-am spus. daca tu crezi ca e bine asa bine, treaba ta.
Succeshappy