| Timidul333 a întrebat:

FUNNNNDAAA!
Va rog mult daca se poate sa ma ajutati deoarece am 16 ani si am observat ca in jurul tamplelor imi lipseste par. Imi este tare frica sa nu cumva sa chelesc deoarece mi-as distruge toata increderea in sine. As vrea sa cer de la voi un sfat sau mai multe in pastrarea si ingrijirea cat mai eficienta si puternica a parului. Sunt baiat am 16 ani si pentru mine podoaba capilara este extrem de importanta. Va rog, ajutati-ma! si fara glume...

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Alpecin, e special destinat pentru bărbații care se confrunta cu problema asta.
Dar dacă e scris in ADN-ul tău sa chelești, ca sa zic așa, nu prea ai ce face, nu exista șampoane sau produse minune, altfel de ce crezi ca sunt atâția care își fac implant de par?
In plus ai mare grija la alimentație, parul e făcut in proporție de 97% din proteine deci ai grija sa nu ai deficiente.