| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Ganditi in stereotipuri.Sunteti abrambura, stupizi, groaznici.Cine va suporta? Daca asculti nu stiu ce esti cocalar, daca nu asculti rock esti prost, daca asculti manele esti rebut...care e logica?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Logica e ca fiecare va zice de celalat cai rebut daca nu are acelasi obiceiuri ca ale lui dar fiecare om e unic in felul sau si trebuie sati traiesti viata dupa ideile si principiile tale proprii nu sa te las influentt de amici si prieteni"falsi" cum ca ar fi la moda un lucru.O zi buna:*

| Bogdanux a răspuns:

Daca nu asculti rock nu inseamna ca esti prost.Din partea mea, o poti rupe pe Salam si sa fii student la Oxford.Problema e ca manele=incultura.Si asta nu am zis-o eu sau altul, au zis-o criticii din diferite domenii (in special cel muzical), noi doar subliniem ideea.

| DeathTheKid a răspuns:

Funda pentru bogdan26 :Xwinkinglasa`ne pe noi sa fim stupizi si fii tu mai desteapta si scapa de noi.cum? sinucide-tewinking

| DiiDii_3743 a răspuns:

N`a zis nimeni ca daca n`asculti nu-stiu-ce esti nu-stiu-cum, poti asculta ce vrei, pop/house/rock/hip-hop/opera/etc. TOT ce vrei, dar manele=incultura, cum spune si Bogdanux, cum ca nu spunem noi asta, ci o spun criticii din diferite domenii. DeathTheKid - mare dreptate ai!

| gheorgheasdasa a răspuns:

Asculta-l pe Death. stie c vorbeste happy