| Steaua_Alesia_1989 a întrebat:

Gata cu stresul, a venit ziua cea mare: 14.2! Si totusi ma intreb cate sau cati dintre noi nu isi pun intrebarea: "oare am ales cadoul potrivit". Sincer si eu ma intrebam la fel.Voi ce cadou i-ati luat iubitei/iubitului? Eu un ursulet de 1 m si ceva dar parca nu prea ma mai >incanta:"

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Eu am ales ceva simbolic. Insa ii voi da cadoul cand vom avea ocazia sa ne vedem, deci nu azi.
Am confectionat o lebada 3d origami, alba, cu albastru si o inimioara rosie.

| m00n a răspuns:

Eu tocmai i-am oferit prietenului meu un permis de libertate in seara asta ca doar joaca Steluta lui, apoi s faca ce vrea.Asa am eu ocazia sa-i scot ochii tot anullaughing)Astept sa vad cum isi rascumpara ziua asta de libertatelaughing

| Steaua_Alesia_1989 explică (pentru m00n):

Pai si cadoul lui?laughing Noi ne uitam diseara impreuna la mecilaughing

| m00n a răspuns (pentru Steaua_Alesia_1989):

Pai are voie sa faca ce-l taie capul azi, are permis de eliberare de sub tirania mea pentru o zi.Eu nu-l intreb ce face, el nu-mi spune daca nu vrea.Pentru el e absolut minunatlaughingSi ma duc sa-i iau un tricouhappy

| Tess a răspuns:

Ciao. Orice cadou care este făcut din inimă este "Perfect". Ursul uriaş sună minunat" Aşteaptă părerea destinatarului. Sunt sigură că se va bucura.
Eu sunt singură, la mine nu se aplică întrebarea ta. big grin
Happy Valentine's day!
Baftă.

| sfinxul10 a răspuns:

Eu am luat o Milka si un ursulet cu o inimioara I love you(mediu 25 cm)

| Steaua_Alesia_1989 explică:

Diseara cand ma intorc, dupa meci va anunt reactia si bineinteles ce am primitlaughing Sa va fac un pic sa radeti..noi am incercat sa aflam in ultima saptamana unul de la celalalt ce si-ar dori si am sfarsit sabotandu-ne unul pe celalalt cu raspunsuri vagi si generalehee hee la voi cum a fost?