| NatyNate a întrebat:

Geanta sau Ghiozdan ce.mi recomandati big grin? Eu as prefera ghiozdan am 2 de la nike sunt mișto și destul de simple (zic eu ). cu geanta mă descurc mai greu si pe un umar si cărți multe. Voi ce ziceți? Fundiță :*

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Ghiozdankiss

cu geanta (cand o porti pe un singur umar) nu trebuiue sa ai greutate mare pentru ca-ti deformezi spatele (in special omoplatul respectiv pe care se afla geanta, va creste stramb si iesit)

In concluzie mai bine ghiozdan, macar nu-ti mai distrugi atata spatele (din cauza greutatii).

Si apropo cand mergi (cu ghiozdanul) mergi drpet! Asta ajuta coloana, cresti sanatos, iar la batranete nu vei avea cocasa!

Succes, te pup!kiss O prima zi de liceu placuta kiss

1 răspuns:
| Waa_Zum_Iulii_1994 a răspuns:

Bunahappy Eu sincer as alege ghiozdanul pentru ca poti sa il pui pe marginea scaunului. Geanta nu prea poti sa o manevrezi asa usor. Stiu ca geanta e mai "cool"(asa zic si eu) doar ca e cam incomod. happy Good Luck