| Prunela a întrebat:

Guys ma simt ciudat!

Cateodata am un fel de crize adica: simt furnicaturi in maini si picioare, mi frig, imi vine sa ma garbovesc, am mainile asa mov, transpir si parca ii combinat cu euforie straight face

Ii foarte ciudat
Si acum am discutat cu o prietena care are aceleasi simptome
Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Mergeti la parinti, si ei o sa va duca la un medic specialist.

| kattyk a răspuns:

Buna, trateaza foarte serios problema, pentru ca ceea ce descrii tu aici sunt manifestarile unui atac de panica, iti recomand sincer sa le spui parintilor si sa consultati parerea unui specialist, psiholog sau psihoterapeut.Mult succesc, si sanatate iti doresc.