| costyn162 a întrebat:

Haideti sa facem un exercitiu de imaginatie: Daca ati fi obligat sa va petreceti urmatorii 5 ani pe o insula pustie...Si nu puteti lua decat hainele de pe voi si o singura persoana...Care ar fi acea persoana?
Astept raspunsurile voastre... Cel mai realist si mai inspirat primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| cipri08 a răspuns:

As luao pe colega mea si (sper) viitoarea prietena Ioana

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, l-as lua pe baiatul pe care il iubesc, sa fiu cu el si nu mi-ar mai trebui nimic, doar noi 2 pe o insula pustie...ar fi ceva minunat, dar nu se poatesad...

| lola a răspuns:

Orice persoana de pe strada care ar vrea sa vina si pentru a nu ne plictisi acolo sa ne povestim "vietile". De preferat de sex opus pentru a deveni urmatorii Adam si Laurarolling on the floor

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bineinteles ca mi-as lua persoana iubita:X :X cat ar fi de frumos

| Cryssy a răspuns:

Nu cred ca as putea sa ma decid... Dar cred ca l-as lua pe iubitul meu love strucklove strucklove strucklove struck

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cred ca as lua-o pe mama meatongue nu as putea sa traiesc fara ealaughing

| spyceygirl a răspuns:

Poy acea persoana ar fi el... cel pe care il iubesc...numai ca el e "busy" cu alta...so nu stiu daca ar veni... poate ca as lua-o pe o prietena...ca ne place sa vorbiom intr-una, sa ne povestim ce se mai intampla cu "Ei"... 5 ani.numai asa am sta... poate parea copilaros dar nimeni nu se gandesti la "mama" sau la "ata" atu putea sta fara ei 5 ani... fata frati, fara surori(daca aveti)? nu as putea sa stau fara ei atat de mult timp... e greu de ales... dar avand in vedere ca e o insula pustie.imi ar fi frica si singurele persdone langa care nu imie frica in nici o imprejurare sunt "mama" si "el".cum el e busy o aleg pe mamatongue

| night_crawler a răspuns:

Pe profu de mate.laughing...glumeam...as luao cu mine pe fata de care m-am indragostit...:X

| Orannginna a răspuns:

As lua o persoana oarecare...aleasa la intamplare si pe care sa n'o cunosc. In acest fel as avea pe cine sa cunosc treptat si as avea cu siguranta in scurt timp o prietena/prieten.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Pai ar fi 2 variante:

1)yau cu mine o persoana draga
2)yau cu mine catelulu care mereu ma face sa zambesctongue

| dyav0litza a răspuns:

Iubitul

| metonst54 a răspuns:

Bear Grylls, ca sa pot supravietui big grin

| victoria_8973 a răspuns:

Asta e visul meu: sa traiesc macar pentr o zi pe o insula pustie happy

cred ca l-as lua pe baiatu de care m-am indragostit))

| pinkangel_6099 a răspuns:

Pai pe iubitul meu... dar nu stiu... nu cred ca l'as putea lua doar pe el. as luao si pe mama mea si pe varul meu si pe verisoara mea... fara ei nu pot sa stau [-x

| caramel_4836 a răspuns:

Buna.Pe tine, ca tot ai atata imaginatielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ORICE persoană? Dacă da, pe Pamela Anderson (minus 20 de ani).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un babat, singura nu pot sa procreez, uneori este inutil si ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerul pazitor.si apoi mi-as face acolo un prieten. Dumnezeu nu te lasa singur niciodata.

| iullywwjd a răspuns:

Pe persoana cea mai draga