| bianca97 a întrebat:

Halaw alllaughing
Deci vreau niste idei...Plec saptamana viitoare intr-o excursie de 1 zi si stiu ca nu e complicat, dar ce ar trebui sa imi iau? Adica mereu cand plecam si intr-o excursie de 1 zi nu imi luam niciodata tot ce aveam nevoie...Niste idei si cel mai destept raspuns primeste fundinatozaur!happy

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Depinde de locul unde mergi, daca urci in creierul muntilor de exemplu nu vei avea nevoie de pantofi cu toc sau daca mergi la mare, nu ai nevoie de ghete...
Dar in primul rand ia bani la tine, ca de regula gasesti tot ce ai nevoie pe unde se fac excursiile astea organizate.