| xXBeSpecialXx a întrebat:

Hallo,TPU! :*
Va rog nu luati in gluma intrebarea sad Am o problema...Cu baietii... Daca pot spune asa! XD Am in clasa un grup de baieti mai populari, care cred ca pot fi nesimtiti cu cine vor...
Eram eu cu inca doua prietene si ne-au zis ca una de la a 8a A este de 67567 mai frumoasa si desteapta ca noi...No offense...Dar totusi, nu e prima oara in care ma jignesc...Tot imi spun chestii de genu si ma enerveaza! Vor sa ma intimideze sau ce? XD
Ce credeti ca vor de la mine si ce le pot zice ca sa ma lasa in pace?
Fundaaa big grin

5 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

E vârsta la care zburdă hormonii, și băieții devin cam agresivi...la modul că majoritatea nu vore să pară șterși sau timizi. Vor să fie în centrul atenției chiar dacă asta înseamnă să dea în ridicol. E mai comod pentru ei să intrige o fată printr-un comportament dubios decât să o curteze cu atenție, răbdare și afecțiune. Ei cred că dacă nu o să mai fie așa de badass o să-și piardă aura de populari. În fine... de asta se poartă așa, să-i bage fetele în seamă. în adâncul sufletului lor probabil sunt prea timizi să interacționeze cu voi așa că se exteriorizează mai ciudat să-și scoată în evidență masculinitatea. Așa e la începutul adolescenței.
Sper că te-am lămurit.
Cu drag, Claudiu

| RAY a răspuns:

Din moment ce nu esti urata de ce te deranjeaza? banuiesc ca te atrag baietii aia dar esti geloasa pe alea care sunt cu ei a? popular =frumos nu? nu ai ce face ei continua sa se joace cu beta ca sunt alfa

| mentholinks a răspuns:

Vor sa ti-o traga, asta e clar. Eventual un gangbang.

| SebylVane1890 a răspuns:

Zi-le:Voi comentati? Pe voi nu v-ar *** nici o cu**a...Sa sti,asta doare tare daca o zici la momentul si cu tonul potrivitlaughing
Si oricum,daca sunt atat de nesimtiti nici macar nu meritabig grin
Si nu am cum sa zic sigur daca chiar vor sa te intimideze,... poate nu isi dau seama,avand in vedere ca la varsta asta ei sunt inca niste copii, nu realizeaaza, poate, ca te ranesc...Dar daca o fac intentinat sunt niste badarani nesimtiti care nu merita chiar nimic, in afara unor lectii de bune maniere happy

| MaybeJustMe a răspuns:

Spune-le sa se uite in pantaloni.
Ideea ii ca nu trebuie sa bagi toti "misoginii" in seama.