| biita a întrebat:

Hallu`.
Daca un baiat ma i-a mereu in brate, ma priveste si imi zambeste, si da aspecte ca ar fi gelos, inseamna ca ii place de mine?:]. cand il intreb daca ma place spune poate da poate nuwinking Pliz raspunshappy

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Pay.clar te place! Depinde de felul in care te priveste si felul lui de fapt de a fii! Nu conteaza zvonurile! nu conteaza ce iti zic ceilalti! Conteaza doar ceea ce citesti in privirea lui, privirea nu minte niciodata! Incearca sa il privesti mai mult de 10 sec si vei vedea daca iti va zambi discret[te place] iti zambeste larg]ii esti simpatica si. poate te place], parca iti zambeste dar isi arcuieste sprancenele sau intoarce privirea[ori nu e place pe bune, ori e dar smecher!] ai grija:* oricum. spune "poate da, poate nu" pentru ca nu vrea sa se lase usor:* tu nu ii arata ca il place.doar.fa ce ai facut si pana acum, pune`l pe jar si sigur iti va spune peste ceva timp si fara sa il intrebi ca te place!:* Succes, funda te rogsmug sunt nou pe aici si incerc sa acumulez puncte!

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Mai mult ca sigur. happy

| Pufuleteeeee a răspuns:

Sigur ca DA! Pai e gelos, te ia in brate, iti zambeste...cu siguranta ca te place!:* PS:Am fost intr-o situatie similara! funda plsbatting eyelashes?

| ignore a răspuns:

Ii place de tine. iti spune "poate da poate nu" pentru ca ori ii e frica sa recunoasca ori tu nu i-ai dat semne sufiecienta ca iti place de el. vb cu el arata-i ca iti place de el zambestei si tuh.

| Rev_4737 a răspuns:

Pai daca ne gandim la aspectele care ni le-ai dat tu. Da, da si da. Dar poti sa te agndesti si la posibilitate ca se "joaca "cu tine. Dar daca se comporta frumos incontinuare inseamna ca e interesat.

| Dragunov a răspuns:

Te place dar nu are curaj sa treaca la fapte...