| Nikapp a întrebat:

Oare daca un baiat ma priveste in continuu si imi zambeste), ma face sa rad mereu... poate sa-i placa de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil, asta daca te trateaza mai special decat le trateaza pe restul fetelor.
Daca si tu il placi, n-ar fi rau sa fii mai atenta la detalii si cu siguranta iti vei da seama daca intr-adevar te place. Il poti aborda si tu, dar aici depinde daca esti de acord ca o fata sa faca un prim pas.

O seara frumoasa! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Bineinteles ca da!
Incearca sa-l intrebi totusi daca este ceva...intra in vorba cu el, afla mai multe.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, doar n-o rade de tine, deschide o conversatie despre asta si intreaba-l ce parere are despre tinewinking

| Laura927 a răspuns:

Sigur ca nu! de ce te tear place doar ca te face sa zambesti si te priveste incontinu..doar glumesc sigur ca DA te place..si mult inca

| miru20cmrecords a răspuns:

100%.

| Andrew1Me a răspuns:

Depinde de cum se poarta cu restul fetelor. Daca cu tine se poarta mai special, bineinteles...dar ai grija sa nu interpretezi asta ca un act "simplu" si nu o lua la misto, pentru ca va tine minte si va deveni mai retras.