| dede191 a întrebat:

Haloo TPU! :]] imi place de un baiat de un an, si el e ff simpatik cu mine, pe mess vb mai tot timpul, jucam pool, la scoala el imi zice primul "ceau ce faci" si apoi ii zic eu. Si imi place ff mult de el. L.am ajutat sa fie cu una si aia nu o vrut si o venit la mine pe umar sa planga sad... si tot il alintam si mie din ce ce mai mare dragul de el! si o zis ca cu aia nu mai vrea sa fie never! l.am intrebat o data daca ii place de mine si o zis ca da, dar o fost cand l.am cunoscut. acum nu stiu :-

Răspuns Câştigător
| ArminaRoz a răspuns:

De ce nu ii spui intr-o doara, ca ti-e drag de el big grin si ca el conteaza foarte mult pentru tine, asa o sa vezi daca vrea ceva si e ceva la modul serios cu tine, sau daca ii esti doar prietena de suflet happy

1 răspuns:
| Adina_7794 a răspuns:

Spune-i ca ti-e foarte drag de el si intreaba-l daca si lui ii e drag de tine. Iar dupa ce va raspunde (presupun ca in mod afirmativ) intreaba-l "Si doar atat?"