| raduspace10 a întrebat:

Handling Advice -ul pentru calatoria minorilor neinsotiti in strainatate cu avionul, pentru compania TAROM se completeaza la ghiseu inaintea zborului ( cum ar fi cu o ora inainte de check in ) sau cu cateva zile inainte? Exista posibilitatea ca, odata ajunsi pe aeroport sa se constate ca nu sunt insotitori disponibili, si in consecinta sa nu se poata efectua transportul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu se face la check-in sau un pic inainte, cel mai sigur suna la ei si intreaba