| Sheisshe a întrebat:

HEEEEEEEEEELP va rogcryingAnul trecut clasa mea(Eram intr`a 7`a acum sunt intr`a 8a)avea o problema cu pasuchii,"Dupechi" cum le mai zicem noihee hee. Eu cu inca cateva fete din clasa am stat o saptamana acasa si am scapat de ei.Atunci ii aveam de la o colega care venea la scoala o data la 2-3 saptamani, pe baza faptului cu "II era rau" ca ea e destul de grasa ca are o prblema cu glicemia sau cv, dar nu ii e rau, mereu se foloseste de scuza asta si mereu e in Bamboolaughing
Dar marog, Saptamana trecuta am descoperit ca EU am iar pasduchi, eram la secretariat cu 2 colege dentr`a 7 si una mi-a vazut niste oua si a spart 2 in fata mea.De atunci m`am dat cu pedex. Dar luni mai aveam un ou sau mai multe ca a vazut o colega, in ecle din urma la a 2`a pauza i-am zis dirigintei si a zis sa merg acasa, acasa am luat un "Sampon" pentru paduchi la care am primit un pieptane special si azi trebuie sa ma dau cu el, ieri m`am dat cu petrol.

Problema mea e alta:Azi am avut teza la romana a 2`a ora asa ca am mers la scoala doar atunci la teza. Dar de cand am intrat in scoala am vost primita cu un fel de du-te o datasad. O colega mai proasta, o pitzipoanca si o curva care se da mereu bine pe langa toti, da doar asa ca aspect, si cu mine vorbea destul de frumos inainte(Si nu stiu daca conteaza mai mult de 7 nu scoate... poate la desen sa zicemlaughing ), dar ma rog (App clasa noastra s`a unit cu fosta A noi fiind B, noi facem franceza iar ei germana)Prima ora aveam franceza/germana si faceam in sali diferite, si ea a chemat repede pe toata lumea si pe aia din a si pe aia din B veniti repede nu stiu ce si cand eram la usa imi tranteste usa in fatastraight faceGestul asat mi s`a parut de o proste rara, care doar la o creatura ca ea poti sa o gasestihappyAdica nu stiu toata clasa in afara de ea nu a comentat, ea era singura care isi punea mana in cap si din astea si suntem 27 in clasa, doar ea s`a gasit sa comenteze si sa faca pe proasta. Dar in fine au mai comentat niste colegi si cand am terminat cu teza de la scoala pana acasa am plans, si de atunci tot plang, Pur si simplu vreau sa termin cu ei vreau sa nu ii mai am ca, colegi nu ii suport si m`a sunat tata cand plangeam si a zis ca o sa vb cu diriga dar ea nu le poate schimba caracterul, si nu stiu ce sa fac, ma simt data la oparte si nu stiu parca tot mai mult imi vine sa palng. Tensiunea mea nu e mare e 12 cu 8 iar pulsu e 84, ca am verificat dar am febra destul de mare

Ce sa fac?crying

2 răspunsuri:
| Darrina a răspuns:

Sa nu ii bagi in seama. dar cum sunt eu o fire mai nebuna eu iash face acelasi lucru. adica as comenta chiar daca nu este adevarat. si daca nu se opreste infigete in parul ei. (asta daca nu iti este frica de ea sau e mai voluminoasa)succeswinking

| TheCosmin99 a răspuns:

Cat sti-a luat sa scria asta straight face