| Anoniiiiiiiiiim a întrebat:

Heeeeeeeei! Cine imi poate spune un mesaj dragut de La multi ani, pentru un baiat? Adica nu ceva luat de pe net sau ca o poezie, ceva simpatic, neobisnuitbatting eyelashes Funda

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Visele de azi să devină realitate, speranţele de mâine împliniri, orice cădere un pas înainte, gândul bun şi fericirea să te însoţească mereu. La mulţi ani!

De ziua ta aş vrea ca luna să nu coboare aşa devreme şi, când coboară, ea să-ţi aducă un cer senin şi plin de stele, iar prima stea ce-o să răsară aş vrea să fie steaua ta. Tu să-i surâzi şi ea să-ţi spună "La Mulţi Ani" din partea mea! - e ca o poezie, dar sună tare drăguţ, părerea mea!

Chiar n-am nici o inspiraţie la ora aceasta, însă sper să te ajute cu ceva.
Poţi arunca o privire pe aici poate găseşti ceva mai neobişnuit.
http://www.dindragoste.net/mesaje-de-la-multi-ani
O seară frumoasă :)

| Anoniiiiiiiiiim explică (pentru Esperança):

Iti multumesc frumos:* dar cum ii zisei si celui anterios, nu vreau poezie, ci ceva scurt, spontan, amuzant big grin mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sa ploua incet deasupra ta/Cu picaturi de fericire/Sa fie visul tau un zbor de implinire.../Povara vietii sa-ti fie car cusanatate.../Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate./Sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor/Sa ai alaturichipuri dragi si-un inger pazitor
http://ro.scribd.com/doc/87322331/Sa-Ploua-Incet-Deasupra-Ta
Te pup!

| Anoniiiiiiiiiim explică (pentru anonim_4396):

Mersi, da zisei ca nu prea vreau o poezie, vreau ceva spontan, neobisnuit, da eu nu prea am inspiratie acum blushing mersi oricum

| Anoniiiiiiiiiim explică (pentru anonim_4396):

Mersi, dar zisei ca nu prea vreau poezie, vreau ceva spontan, neobisnuit. da eu nu prea am inspiratie acum big grin mersi oricum