| andreeea72 a întrebat:

Heeeei.Azi la școală,un baiat mi-a lipit o hârtiuță în par.Mi-am dat seama dar nu am luat-o, deoarece eram in timpul lecției.La pauza mi-am dat-o jos.Trebuia sa plecam acasa.Mi-am imbracat scurta si apoi a venit el si a vrut să-mi ia parul sa o scoată (nu stia ca am luat-o).Am plecat si in drum spre casa l-am vazut in departare si mi-a zis "Ne vedem miine".
A mai fost o data când mi-a luat sa zicem"apararea"in fata unui baiat,deoarece imi lovea geanta cu o foaie :'D Ce ar însemna asta? Nu il plac,. Fumeaza,bea mai pe scurt nu e un băiat pe placul meu.
Stiu ca suna cam banal toata istorioara asta, dar mna...
Mersi ❤️

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îl placi nu ar trebui să îi dai atâta importanță.

| ibaal a răspuns:

Ori este el prea galantlaughing
Ori te place, oricum, neinteresant, din moment ce tu nu-l placi big grin