| elleme a întrebat:

Heeei! Am auzit azi o melodie la radio pe postul europa.fm si era cantata de o fata si zicea ceva de genul: "and you never...". Nu era nici o melodie foarte lenta, cine ma ajuta sa o gasesc?

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Da exista draguta o aplicatie pe care o folosesc toti tinerii pentru a recunoaste o melodie... Cica tine loc de ureche muzicala! Au inlocuit-o si pe asta. Aplicatia este Shazam.

| elleme explică (pentru ywar):

Am aceasta aplicatie dar nu a mers sa o folosesc ptc eram prea departe si nu se auzea farte bine apoi s-a oprit. Ma intereseaza daca exista un site ceva cu melodiile lor difuzate sau daca stiti cateva melodii asa...

| DiaAndra a răspuns:

Rita Ora-I will never let you down... poate... daca nu e asta poti sa mai spui ceva din melodie?

| elleme explică (pentru DiaAndra):

Nu e melodia aia."and you never take that." iar de aici nu am mai inteles prea bine