| SimonaaaF a întrebat:

Heeei, am nevoie de ajutor, urgent! Vorbesc cu un băiat mai mare cu câţiva ani decât mine şi momentan e plecat în alt oraş, asta însemnând că vorbim foarte mult prin mesaje. Nu aş vrea să se plictisească şi mă tot gândesc la subiecte cât mai interesante. Până acum am discutat cam mult despre sex, observ că-i place subiectul (îl înţeleg-e băiat), dar aş vrea să ştiu ce alte subiecte aş mai putea aborda (chiar dacă sunt legate tot de lucruri intime)... Şi aş mai dori câteva întrebări interesante pe care i le-aş putea dresa. Vreau ceva foarte interesant. Dau o fundiţă mare şi frumoasă ca voooi. Have a nice night! :*

2 răspunsuri:
| Y1u2l3y4a5 a răspuns:

Pai daca ii place subiectul asta despre sex insista sa vorbiti despre asta. Daca lui ii place subiectul nu se va plictisi si,, o sa va cunoasteti mai bine corpul".Dar daca chiar te iubeste nu se va mai plictisi de tine. :*

| SimonaaaF explică (pentru Y1u2l3y4a5):

Destul de des îmi spune „Mai întreabă-mă ceva". şi atunci mă panichez. Ce să-l mai întreb? (întrebări care să-i placă şi lui, părându-i interesante)