| Ioanacrisuduna a întrebat:

Heeei.
As vrea sa stiu daca te doare cand te epilezi cu zahar mai rau decat cu benzi de ceara.
Si ati putea va rog frumos sa-mi spuneti de o reteta de ceara de zahar?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| thisgirl a răspuns:

Nu doare mai tare decât ceara. Nu-ti face griji! Pt. reteta opteaza la un search pe Youtube sau google.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Bună! Tu ești tare comica! Normal ca orice epilare doare insa pentru frumusete ce nu face omul. Cu google găsești n-rețete insa ceara e sfânta fiindca parul apare mai greu si cu timpul dispare de tot. Intrebarea ta mi-a amintit ceva drăguț si iti multumesc pentru asta. Era ceva de genul: plânge cerul cand pierde o stea? Raspunsul era ca da fiindca fiecare are rostul ei. Cred ca e la fel si cu epilarea... Toate dor, dar isi au rostul lor. Numai bine!