| Maurica a întrebat:

Heeei TPU imi puteti spune si mie un serial cu adolescenti sau unul mai interesant?(in afara de grey's anatomy,glee, private practice, gossip girl sau doctor house) >Fundaabig grin<

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Pretty Little Liars (ti-l recomand cu caldura, e serialul meu preferat), How I met your mother, Once upon a time, True Blood, The big bang theory, Sex and the city, Californication, Supernatural, Revenge, Lie to me, 10 things i hate about you, The war at home.

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Supernatural

| Nolkyz a răspuns:

90210. Drumul unor tineri din adolescenta ajunsi la maturitate
The Vampire Diaries. Ceva mai fantastic
Pretty Little Liars
My so Called Life. Din acest serial s-a facut doar un sezon iar eu am aflat asta abia dupa ce l-am terminat. Imi venea sa ma duc la producatori si sa ii pun sa termine serialul laughing

| lilith666 a răspuns:

Pretty little liars