| Denisa727 a întrebat:

Imi puteti recomanda un serial in afara de: The O.C, Grey's Anatomy, Gossip Girl, 90210? De preferat fara vampiri

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Jane By Design, The Carrie Diaries (2 sez./anulat),Finding Carter,Love Child,Rush,Red Band Society,The Knick,altele bune:Lost,The Flash,Arrow,Californication,The Sopranos,Six Feet Under,Rectify,The Killing, True Detective, Persons Unknown (miniserie), The 100, Forever, etc.

| Mentalist09 a răspuns:

The mentalist - e cel mai bun serial si singurul meu serial preferat, nu pierzi timp daca te uiti la el, iti garantez ca o sa ti placa(mai ales dupa sezonul 5)

| ralucageorgiu a răspuns:

The lying game
Game of thrones
How to get away with a murder
Teen wolf
Sherlock
Heirs

| LuckySeven a răspuns:

"Breaking Bad" si "The Walking Dead" sunt serialele care imi plac foarte mult.

| Devill666 a răspuns:

American Horror Story. Are 4 sezoane si te poti uita la oricare, nu au legautra. 1- Murder house, 2- Asylum, 3-Coven si 4- Freak show.